İngiliz üsleri

Author(s): 

Farketmiyor, komedi dizileri senaristi Gülse Birsel’miş, Yeni Akit gazetesinde bir kafatasçı ya da Gülen’in kapatılan Zaman gazetesinde bir “uzman profesör”müş... Hiç farketmiyor! Hürriyet’te “büyük Türk büyüğü” İlber Ortaylı’ymış ya da Yeni Şafak’ta “mütevazi” bir İslamcıymış... Sitcom dizi senaristinden profesörüne hiç fark etmiyor, mevzubahis Kıbrıs’sa, Türk egemenlerinin “cahil”, “şeriatçı”, “laik”, “aydınlanmacı”, “Kemalist”, “muhafazakâr”, “liberal” bütün aydınları üç aşağı beş yukarı aynı şeyi söyler!

Gerçek'i paylaş:

On the 40th anniversary of the coup the Greek colonels engineered and the military occupation of the north of the island b

Gerçek'i paylaş:

40 yıl yeter! Türkiye’nin Kıbrıs’taki askeri işgaline derhal son verin!

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Proleter sosyalistleri ve enternasyonalistler, emperyalist üslerin varlığına son vermeyecek ve yarın Kıbrıs’ı yeniden kargaşaya sürükleyecek “garantörlük” sistemini ortadan kaldırmayan hiçbir çözüme evet dememelidir.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Yukarıda gördüğünüz fotoğrafta bir masa var! Edip Cansever’in masası değil. Davutoğlu’nun masası. Türk ve Rum Kıbrıslı “müzakerecilerin” Türkiye ve Yunanistan’a çay içmeye gideceklerini bildirdiler. İçilecek olan çayın İngiliz çayı olduğuna şüphe yok. Çayı ikram eden TC sömürgeciliği, masa ise Davutoğlu’nun masası!

Gerçek'i paylaş:
İngiliz üsleri beslemesine abone olun.

Gerçek Sayılar

Öncü İşçi

Tüm kongre belgeleri

Gençlik Bültenleri