tekfirci-mezhepçi güçler

Author(s): 

Halep muharebesi Suriye iç savaşında önemli bir dönüm noktasıdır. Rusya ve İran tarafından desteklenen Suriye ordusu ve diğer güçler savaşın kaderini kendi lehlerine değiştirecek şekilde askeri açıdan stratejik bir kazanım elde ettiler. Batı emperyalizmi ile Suud, Katar ve Türkiye'de AKP iktidarı tarafından desteklenen mezhepçi eksen ise büyük bir yenilgi yaşadı.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Kilis’in başına bomba “düşüyor”! Sanki gökte bombalar var da serbest dolaşıyor, son zamanlarda da tesadüfen düşüşü Kilis’e yoğunlaştı.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Barış Bloku, 9 Ocak Cumartesi günü saat 17:00’da İstanbul Mimarlar Odası’nın Karaköy şubesinde Kürt illerindeki son gelişmelerin değerlen

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

29 Aralık Salı günü üniversite öğrencileri, AKP’nin üniversitelerde artan baskılarına ve mezhepçi çetelerin saldırılarına karşı İstanbul

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Gerçek sitesi Rusya Suriye’ye girer girmez Rusya ile ABD arasında Esad’ın gitmesi konusunda anlaşma olduğunu yazmıştı. Anlaşmaya “Esad’lı geçiş, Esad’sız çözüm” adını vermişti. Gelişmeler adım adım bu teşhisin doğrulanmakta olduğunu gösteriyor.

Gerçek'i paylaş:
tekfirci-mezhepçi güçler beslemesine abone olun.

Gerçek Sayılar

Öncü İşçi

Tüm kongre belgeleri

Gençlik Bültenleri