Yeni Akit

Author(s): 

Farketmiyor, komedi dizileri senaristi Gülse Birsel’miş, Yeni Akit gazetesinde bir kafatasçı ya da Gülen’in kapatılan Zaman gazetesinde bir “uzman profesör”müş... Hiç farketmiyor! Hürriyet’te “büyük Türk büyüğü” İlber Ortaylı’ymış ya da Yeni Şafak’ta “mütevazi” bir İslamcıymış... Sitcom dizi senaristinden profesörüne hiç fark etmiyor, mevzubahis Kıbrıs’sa, Türk egemenlerinin “cahil”, “şeriatçı”, “laik”, “aydınlanmacı”, “Kemalist”, “muhafazakâr”, “liberal” bütün aydınları üç aşağı beş yukarı aynı şeyi söyler!

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Aydınlık gazetesinde 23 Eylül tarihinde Mehmet Akkaya imzasıyla, “Sol, nasıl emperyalizmin devşirmesi oldu?” başlıklı bir yazı yayımlandı

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

“Hizmette sınır yok!” Doğu Perinçek’in, Erdoğan’a ve AKP hükümetine yönelik tavrını başka türlü anlatmak zor. Son günlerde bu hizmetin biçimi Erdoğan’ın 1 Mayıs Taksim yasağını yüksek sesle desteklemek biçimini aldı.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

İşçi Demokrasisi Partisi Girişimi Yeni Akit'in yalan ve provokasyonlarına karşı Devrimci İşçi Partisi ile dayanışma içinde olduklarını açıkladı. Aşağıda İDP Girşimi'nin açıklamasını yayınıyoruz:

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Devrimci İşçi Partisi, halkların kardeşliğinin önünde devasa bir duvar gibi yükselen Kıbrıs’taki işgale karşı çıktığı için Yeni Akit

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

2011 yılında yaptığımız eylemin de açılan pankartın da arkasındayız. Emekçi halkımız şunu iyi bilmelidir ki Devrimci İşçi Partisi din, dil, ırk, milliyet ayrıt etmeksizin tüm dünyanın ezilenlerinin hak ve çıkarlarını savunur ve şüphesiz ki Türk, Rum ve Kıbrıslı emekçilerin de parçası olduğu dünya işçi sınıfına asla ihanet etmez.

Gerçek'i paylaş:
Yeni Akit beslemesine abone olun.

Gerçek Sayılar

Öncü İşçi

Tüm kongre belgeleri

Gençlik Bültenleri