Hugo Boss

Author(s): 

İzmir Gaziemir Ege Serbest Bölgesi’nde bulunan Hugo Boss, Digel ve RoyRobson'da çalışan işçiler, Türk-İş'e bağlı Teksif sendikasında örgütlenme yaptıkları için işten atıldı. İşten atmalara karşı işçiler, imza kampanyası ve eylemler düzenleyerek seslerini duyurdu.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

İzmir Gaziemir Ege Serbest Bölgesi’nde bulunan Alman menşeli Hugo Boss, Digel ve Roy Robson’da çalışan işçiler, Türk-İş’e bağlı Teksif se

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Direnişlerine 231 gündür devam eden Savranoğlu deri işçileri, atıklarıyla çevreyi zehirleyen Savranoğlu deri fabrikasıyla ilgili işlem yapmamakta ısrar eden Menemen Belediyesi'ni kitlesel bir yürüyüşle protesto ettiler.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

8. ayına giren Savranoğlu ve 3. ayına giren Billur Tuz direnişleriyle birlikte İzmir'in ayları deviren bir diğer mücadelesi olan Hugo Boss direnişiyle dayanışma amacıyla bir etkinlik düzenlendi.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Devrimci İşçi Partisi İzmir İl Örgütü tarafından 26 Şubat Pazar günü saat 15:00’te “Savranoğlu-Billur Tuz-Hugo Boss / Kazananlar hep direnenler olmuştur, Peki direnenler nasıl kazanmıştır” başlığıyla bir panel gerçekleştirildi.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Sendikalaştıkları için işten atılan ve onurlarına, işlerine, sendikalarına sahip çıkmak için fabrikalarının önünde direnişe geçen Billur Tuz ve Savranoğlu işçilerinin mücadelesi sürüyor. Soğuk kış şartlarına ve İzmir’e yıllardan sonra yağan kara rağmen işçiler yılmadan devam ediyor.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Son dönemde İzmir’in üç önemli sanayi bölgesinde üç ayrı direniş gerçekleşmekte.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

İşçi direnişlerinin adeta kalesi haline gelen İzmir'den, İzmir'in direniş yapan onurlu işçilerinden Türkiye işçi sınıfına bin selam!...

Gerçek'i paylaş:
Hugo Boss beslemesine abone olun.

Gerçek Sayılar

Öncü İşçi

Tüm kongre belgeleri

Gençlik Bültenleri