Katliam savunucusu Siyonist elçi kovulsun!

ABD emperyalizminin elçiliğini Kudüs’e taşımasını ve Siyonizm’e karşı ayağa kalkan Filistin halkı İsrail kurşunlarıyla onlarca şehit verirken sözde İsrail Büyükelçisi Eitan Na’eh twitterdan katliamı savunan bir açıklama yaptı. Bu açıklamayı yapan elçi derhal istenmeyen adam ilan edilmeli ve Türkiye’den kovulmalıdır. Filistinliler onar onar Siyonist kurşunlarla toprağa düşerken lafla dayanışma olmaz. Kendine saygısı olan bir devlet böyle bir katliam savunucusunun topraklarında barındıramaz. Sadece elçinin kovulması da yetmez derhal İsrail’le tüm ikili ilişkiler kesilmeli Türkiye Siyonist katliama ortak olmamalıdır.

Eitan Na’eh isimli Siyonist temsilcisinin kan kokulu mesajında şu ifadeler yer aldı: “Hamas’ın sözde barışçıl gösterileri, nefret dolu ve katil bir ideolojiyle kışkırtılmış, düzenlenmiş, manipüle edilmiştir. Katil isyancıların İsrail topraklarına girmesine izin vermeyeceğiz. Hangi ülke olsa, bu duruma aynı tepkiyi verirdi.”

280 karaktere bu kadar yalanı sığdırmak gerçekten de büyük bir başarı. Eylemlerin Hamas tarafından düzenlendiği yalandır. Doğru olan ise ortada bir Hamas eylemi yoktur.Her partiden ve eğilimden Filistin halkı topyekun ayaktadır. Diğer yalanlara gelince... Eylemler sözde değil gerçekten barışçıldır. Siyonistlerin gerçek mermilerine karşı taşlarla direnen Filistin halkı barışçıldır ve meşru müdafaa yapmaktadır. Nefret dolu ve katil bir ideoloji varsa bunun adı ırkçı, dinci, ayrımcı Siyonizm ideolojisidir. İsyancılar değil İsrail katildir. Filistin halkı İsrail topraklarına girmek için değil işgal altındaki kendi vatanlarına dönmek için mücadele etmektedir. Nihayet İsrail bir ülke değildir. Korsan ve terörist bir oluşumdur. Hangi halk olsa İsrail’e karşı aynı tepkiyi verirdi. Tüm dünya halklarının yüreği bu yüzden Filistin halkıyla birlikte atmaktadır.