okur toplantısı

Author(s): 

Gerçekgazetesinin her ay düzenlediği, kahvaltılı geleneksel okur toplantısı 9 Temmuz Pazar günü DİP İstanbul Bürosu’nda gerçekle

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Gerçek gazetesi okurları, Manisa Eğitim Sen bürosunda düzenlenen okur kahvaltısında bir araya geldi.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

26 Şubat P

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Devrimci İşçi Partisi Antalya İl Örgütü parti bürosunda, 19 Şubat Pazar günü Gerçek gazetesi okur toplantısı düzenlendi.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Devrimci İşçi Partisi’nin merkezi yayın organı olan Gerçek gazetesi okurlarıyla buluştuğu illerde okur toplantılarına devam ediy

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Gerçek Gazetesi'nin sayfalarında Suriye'den Kürt sorununa, Ensar Vakfı'nda yaşanan çocuk istismarından ekonomiye kadar AKP ve Erdoğan'ın çürüyen politikalarını yansıtan analizlerine yer veriliyor. Gerçek Gazetesi bir yandan AKP ve Erdoğan iktidarının zaaflarını görürken diğer yandan kurulmakta olan istibdat rejimine karşı dışarıda emperyalist güçlerden, içeride de burjuva muhalefetinden medet ummamak gerektiğini sürekli vurguluyor.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Kocaeli İzmit'te Devrimci İşçi Partisi, Sağlık Emekçileri Sendikası'nda Gerçek gazetesi okur kahvaltısı düzenledi. Kahvaltı güzel bir sohbet ile başlayıp bir ara verildikten sonra Mart ayı gazetemiz için hazırlanılan bir sunuma geçildi. Sunuma gazetemizin savaşlara karşı sınıf savaşını öne çıkartan ilk yazımızla başladık ve fabrikalardan haberler, Ortadoğu, dünyadaki mücadeleler, gençlik ve kadın mücadelerine değinerek bitirdik.

Sunumdan sonra yapılan tartışmalar verimli geçti. Kahvaltıda Devrimci İşçi Partisi'nin gerek gündemdeki olaylar gerekse Ortadoğu ve Avrupa'daki çelişkiler, mücadeleler ile ilgili görüşleri okurlara aktarıldı.

Gerçek'i paylaş:
okur toplantısı beslemesine abone olun.

Gerçek Sayılar

Öncü İşçi

Tüm kongre belgeleri

Gençlik Bültenleri