Mehmet Müezzinoğlu

Author(s): 

Son bir ay içinde sadece Zonguldak’ta 3 farklı maden ocağında 5 maden işçisi hayatını kaybetti. Ve bu madenlerin hepsi özel!

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Hükümet patronların her isteğine "evet" demeye devam ediyor. Son olarak patronlar işçilerin kendilerine karşı açtıkları davalarda zaman aşımı süresinin kısaltılmasını istedi. Çalışma Bakanı Müezzinoğlu da bu konuda bir hazırlık içinde olduklarını ücretlerde 5 yıl, tazminatlarda 10 yıl zaman aşımı süresinin 2 ila 5 yıla indirilmesi için çalışma başlattıklarını açıkladı.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

İşçilerin asgari ücret talebine ekonomik dengeleri bozar diye karşı çıkan ve açlık sınırının altında zam yapan Çalışma Bakanı Müezzinoğlu, patronlara verilen vergi indirimleri ile ilgili olarak " 'Bizim işverenimize verdiğimiz destek özü itibariyle işçimize verdiğimiz destek. Çünkü işveren işçimize o payı aktarıyor. O nedenle bu verdiğimiz destek işverenimizin cebine girmiyor." dedi.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

29 Aralık Perşembe günü son toplantısını yapan Asgari Ücret Tespit Komisyonu 2017 yılında geçerli olacak asgari ücreti açıkladı.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

İşte size AKP’nin iki kadın tipi. Emekçi yoksul ailenin kadını eve, Sümeyye Hanımefendi de onları yönetmeye “millet” meclisine!

Gerçek'i paylaş:
Mehmet Müezzinoğlu beslemesine abone olun.

Gerçek Sayılar

Öncü İşçi

Tüm kongre belgeleri

Gençlik Bültenleri