Jerusalem

Stop the massacre of Palestinians!

Down with the racist-Zionist state of Israel!

Gerçek'i paylaş:

ABD başkanı Donald Trump 6 Aralık 2017’de “Kudüs’ü İsrail’in başkenti” ilan ederek Ortadoğu’da olan savaşları, halk isyanlarını ve siyasi krizi tırmandırmış oldu. Filistin halkının bütün haklarını acımasızca yok sayan bu açıklama bütün Arap ve Müslüman halklara yapılan yeni bir saldırı ve emperyalist savaşı genişletme vasıtasıyla tüm insanlığa karşı bir tehdittir.

Uluslararası işçi hareketini, dünyanın bütün özgürlük savaşçılarını ve ezilenlerini seferber olmaya, toprakları Siyonist İsrail, onun askeri birlikleri ve yerleşimcileri tarafından işgal edilmiş olan Filistin halkının kahramanca mücadelesine destek olup katılmaya çağırıyoruz!

Gerçek'i paylaş:

By his provocation to declare on December 6, 2017 “Jerusalem as the capital of Israel” US President Donald Trump, escalated the already spreading wars, political crisis and popular revolts in the Middle East. This brutal repudiation of all the rights of the Palestinian people, is a new aggression to the entire Arab and Muslim peoples and a threat against all humanity through the expansion of imperialist war.

We call the international workers movement, all the freedom fighters and oppressed of the world to mobilize immediately in solidarity with the Palestinian people joining and supporting its heroic struggle in its usurped land occupied by the Israeli Zionist regime, its military troops and settlers.

Gerçek'i paylaş:
Jerusalem beslemesine abone olun.

Gerçek Sayılar

Öncü İşçi

Tüm kongre belgeleri

Gençlik Bültenleri