Gerçek Gazetesi

Author(s): 

Gerçekgazetesi Ocak 2018 tarihinde 100. sayısıyla çıktı. 100.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Gerçek gazetesi okur toplantısına katılan direnişçi işçiler burada yaptıkları konuşmalarda önümüzdeki süreçten umutlu olduklarını, sonuç alınamaması halinde eylemleri hızlandıracaklarını belirttiler. Toplantıda bulunan ve yeni mücadelelere hazırlanan işçilere hem deneyimlerini aktardılar, hem de morallerini yansıttılar.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Her ay yapılan Gerçek gazetesi kahvaltıl

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

22 Ekim Pazar günü İzmit'te, Sağlık Emekçileri Sendikası’nda partimizin yayın organı Gerçek gazetesinin okurlarıyla kahvaltılı b

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Düzenli olarak gerçekleştirilen, Gerçek gazetesi aylık kahvaltılı okur toplantısı Devrimci İşçi Partisi İstanbul bürosunda yapıldı. Birçok işçi ve öğrencinin katıdığı toplantıda her zaman olduğu gibi, Gerçek’in son sayısında ele alınan konuların ve gazetenin çıktığı günden bu yana yaşanan gelişmelerin bir sunumu yapıldı. Ardından ise katılımcılar söz alarak gündemi bizzat işçi sınıfının ağzından anlattılar, mücadele yöntemlerini konuştular.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

26 Şubat P

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Devrimci İşçi Partisi Antalya İl Örgütü parti bürosunda, 19 Şubat Pazar günü Gerçek gazetesi okur toplantısı düzenlendi.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 
7 Ağustos Pazar günü Manisa Eğitim Sen bürosunda Gerçek Gazetesi okurları bir araya geldi.
Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Bu ayki Gerçek Gazetesi okur kahvaltımız 17 Temmuz Pazar günü saat 11:00’de işten atılan Avcılar Belediyesi taşeron işçilerinin direniş çadırında oldu. İlk günden beri olduğu gibi direnişlerinin 76. gününde de onlarla beraber olup hep birlikte kahvaltı yaptık.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Kocaeli İzmit'te Devrimci İşçi Partisi, Sağlık Emekçileri Sendikası'nda Gerçek gazetesi okur kahvaltısı düzenledi. Kahvaltı güzel bir sohbet ile başlayıp bir ara verildikten sonra Mart ayı gazetemiz için hazırlanılan bir sunuma geçildi. Sunuma gazetemizin savaşlara karşı sınıf savaşını öne çıkartan ilk yazımızla başladık ve fabrikalardan haberler, Ortadoğu, dünyadaki mücadeleler, gençlik ve kadın mücadelerine değinerek bitirdik.

Sunumdan sonra yapılan tartışmalar verimli geçti. Kahvaltıda Devrimci İşçi Partisi'nin gerek gündemdeki olaylar gerekse Ortadoğu ve Avrupa'daki çelişkiler, mücadeleler ile ilgili görüşleri okurlara aktarıldı.

Gerçek'i paylaş:

Sayfalar

Gerçek Gazetesi beslemesine abone olun.

Gerçek Sayılar

Öncü İşçi

Tüm kongre belgeleri

Gençlik Bültenleri