ak parti

Author(s): 

Bayrak diyor şimdi, millet diyor, savaş diyor, terör diyor. Farklı olduğunu iddia ettiği geçmişle söylemde de aynı çizgiye geliyor. 30 yıllık inkârcı devlet dilini yeniden üreterek aslında tükenmişliğini, çaresizliğini itiraf ediyor!

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Açılan bir buçuk kilometre uzunluğundaki bayrakla da savaşın pisliklerini örtmeye çalıştılar. Dondurucuda bekletilen çocuk bedenleri, harabeye dönmüş şehirler, asker cenazeleri… Hepsi sessiz sedasız bayrağın altına süpürülmeye çalışıldı.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Ölülerle, oyları birlikte sayanlar, daha çok oy için daha çok öldürmeyi siyaset belleyenlerdir. Bu siyasetin sahipleri seçim sonuçlarına rağmen tek başlarına gasp ettikleri iktidardan indirilmeden ne ölümlerin durması ne de barış mümkündür.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

Artçı depremler başladı. Sismografımız çok sert sarsıntılar okuyor. Açık havaya çıkalım! Depremde en emin yer sokaktır!

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

KCK Yürütme Konseyi Eşbaşkanlığı bir açıklama yaparak gerillanın çekilişini durdurduğunu açıkladı. Böylece, hep yüksek perdeden konuşan, “süreç diye bir şey yok, bizim çalışmalarımız var” diyen, yeni karakollar inşa ettiren, yeni korucu kadroları açan Tayyip Erdoğan’a cevap verilmiş oldu.

Gerçek'i paylaş:
Author(s): 

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, ayağının tozuyla kamuoyunu aydınlatma görevini yerine getirdi. Şahin, gazetecilerin kendisine 13 askerin hayatına malolan yangının nasıl çıktığına ilişkin çok çeşitli iddialar olduğunu hatırlatması üzerine, meselenin berraklığa kavuşmasını sağlayacak bir netlikte konuştu.

Gerçek'i paylaş:
ak parti beslemesine abone olun.

Gerçek Sayılar

Öncü İşçi

Tüm kongre belgeleri

Gençlik Bültenleri